ШППД вчителів поч школи «Інтеграція навчального процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів».

 

ШППД вчителів поч школи «Інтеграція навчального процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів».
12 грудня у Вилківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» пройшло ІІ засідання ШППД за темою «Інтеграція навчального процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів». Вчителі Губінова Л.А. та Грицанова Г.П. дали відкриті інтегровані уроки в 4-А та 4-Б класах.

Вчитель Губінова Л.А. у 4-А класі провела інтегрований урок з природознавства, математики, основ здоров’я. Тема уроку «Робота з именованими числами. Манящий континент – Африка».

Цель: познакомить учащихся с материком Африка, ее природою; закрепить действия с именованными числами.

 Задачи:

1. Учить решать задачи на умение находить периметр, на движение; закрепить чтение и запись многозначных чисел, закреплять умение устанавливать соотношение между единицами измерения величин, видеть и называть разрядный состав многозначных чисел.

2.     Обучать умению пользоваться картами.

3.     Развивать творческое мышление, самостоятельность, речь, развивать умение применять полученные знания.

4.     Воспитание интереса к предмету, ответственности за результат своего труда и труда своих товарищей; воспитание экологической культуры у младших школьников, воспитание здорового образа жизни.

У Грицанової Г.П. у 4-Б класі було зінтегровано зміст навчальних предметів: літературне читання, українська мова, Я у світі, трудове навчання. Тема уроку «Про що можуть розказати дерева – очевидці історичних подій». Мета уроку: ознайомити з історичним минулим нашого народу, сприяти свідомому розумінню тексту, розвивати вміння самостійно аналізувати, робити висновки, розвивати інтерес до вивчення мови, виховувати зацікавленість до вивчення історії своєї країни.

На уроках були використані такі методи та прийоми:

-Ранкова зустріч;

-Робота в групах;

-Метод проектів;

- «Незакінчене речення»;

- «Мозковий штурм»;

-Вікторина;

- Мікрофон;

- Рефлексія.

Всі уроки були проведені на високому методичному рівні. Сприяли творчому та комунікативному розвитку учнів. Діти та присутні вчителі отримали масу задоволення. В кінці семінару виступила методист районного відділу освіти Барладян О.І., яка подякувала  дітям за  плідну роботу, націлила вчителів району на зміни, які відбудуться в початковій освіті.Создан 23 янв 2018