Онлайн-платформа BeSmart підготовка до ЗНО

 
 

Онлайн-платформа BeSmart підготовка до ЗНО
 

К І Л І Й С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Д Е Р Ж А В Н А   А Д М І Н І С Т Р А Ц І Я 

В І Д Д І Л  О С В І Т И ТА  М О Л О Д І Ж Н О Ї  П О Л І Т И К И

68300 Одеська обл., м. Кілія, вул. Миру, 45, тел. (04843) 4-32-03, 

тел./факс(04843) 4-02-07,  код  за ЄДРПОУ – 02145174, E-mail: rvokil@ukr.net

09.02.2018 року  №  253

 

                                                        Директору закладу загальної середньої

                                                        освіти  

 

 

            Проект голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова BeSmart активно використовують в Україні: за два дні освітній портал (http://besmart.eduget.com) відвідали понад 50 тисяч осіб. Окрім того, 7 тисяч користувачів успішно пройшли реєстрацію та отримали доступ до унікальних матеріалів з підготовки до ЗНО.

      5 лютого 2018 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов презентував онлайн-платформу BeSmart у Києві. Освітній проект поширили на теренах регіону майже рік тому, а зараз його можуть безкоштовно використовувати на всій території країни. Зокрема, це — додаткова можливість підготовки до вступу в українські ВНЗ дітям, які мешкають на тимчасово окупованих територіях та у сільській місцевості.

Платформа стала доступною для кожного без виключення мешканця України. До Одеської обласної державної адміністрації  вже звернулися декілька областей із проханням поділитися методикою використання BeSmart. Зокрема, щодо впровадження його у регулярний освітній процес, як прогресивний формат з поєднання «онлайн» та «офлайн» навчання.  

В Одеській області матеріали активно застосовують не тільки для підготовки до найважливішого іспиту у житті школяра — ЗНО. Платформа також допомагає у підготовці до звичайних уроків як вчителям, так і дітям.

     Учні Одеської області, які системно використовували BeSmart для навчання, отримали під час ЗНО на 20-25 балів більше від середнього рівня. З деяких предметів ЗНО регіон піднявся у загальному рейтингу на 5-7 позицій, а з англійської мови – з 16-го на 1 місце. Загалом, у 2017 році онлайн-платформою скористалися майже 8000 випускників Одеської області.

     Нагадаємо, безкоштовний проект реалізується як частина Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації  Максима Степанова «Розумний регіон». BeSmart — це єдина в Україні лінійка онлайн-курсів, на якій розміщено понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків. Платформа охоплює та систематизує всю шкільну програму, надає можливість переглядати відео-лекції з різних предметів та користуватися схемами, картами, зображеннями. Курси схвалені та рекомендовані провідними установами Міністерства освіти і науки України.

 

Прошу інформацію про проект голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова BeSmart (адреса освітнього порталу: http://besmart.eduget.com)

-         довести до відома педагогічних працівників, учнів закладу загальної середньої освіти, батьків учнів;

-         розмістити на інформаційному стенді закладу загальної середньої освіти;

-         викласти на веб-сайт закладу загальної середньої освіти.

 

 

 

                Начальник  відділу освіти                                                  С.І.Мергут

                та молодіжної політики

                райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

Виконавці:    Єгорова Г.К.

                       Пташко В.О.

                        4-00-03Создан 12 фев 2018