День пам’яті воїнів-афганців

 

День пам’яті воїнів-афганців
15 лютого 2018 року в Вилківському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"  традиційно відзначався скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Учні 9-11 класів та їх вчителі – Левченко Любов Михайлівна, Московська Марина Костянтинівна, Силаріна Людмила Іванівна, Кипарис Тетяна Іванівна, Олеськів Ольга Овер’янівна, Суслова Тетяна Семенівна зібралися, щоб вшанувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі та дізнатися про героїв тієї страшної війни, героїв нашого району та м. Вилове. Презентації на тему «Афганистан – ти боль моей души», що підготували учні стали для усіх старшокласників уроком історії, уроком мужності, а для вчителів годиною пам’яті про загиблих у цій війні рідних, знайомих, однокласників. Старше покоління не стримувало сльози, а в залі була така тиша, що чутно було стукіт сердець.
         Воїни-афганці завжди були прикладом для суспільства у захисті своєї Вітчизни, мають бойовий та життєвий досвід, який передають сучасній молоді.
         Червоною стрічкою через увесь цей захід пройшла думка про те, що ми – сучасне покоління не повинні забувати жертв Афганістану, як і всіх інших жертв, які поніс наш народ наш народ тільки через те, що не сам керував долею своїх громадян, а ними розпоряджався хтось інший. Це потрібно для того, щоб нові Афганістани не виникли більше на нашій землі.

Основний висновок в кінці заходу зробила ведуча Юріна Марина Костянтинівна

«Давайте будемо завжди пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі: у спогадах, у снах, у думках. Вони цього заслуговують!»

 Обновлен 22 фев 2018. Создан 21 фев 2018