Районний семінар з історії

 

Районний семінар з історії
28 березня 2018 р. у Вилківському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей" відбувся семінар вчителів історії за темою: "Самостійна робота учнів на уроках історії".

Вчитель історії та правознавства Сімоненкова Світлана Володимирівна провела урок у 8-В класу за темою: "Пилип Орлик – гетьман у вигнанні", впродовж уроку відбувалося формування мовленнєвої та логічної компетенції, просторової та аксіологічної, інформаційної компетенції.                                                     

На уроці впроваджувались методи роботи в групах, в парах; робота з джерелами, метод “займи позицію”, рольова гра, театральна вистава.

Вчитель історії  Зябкіна Катерина Юр’ївна показала засідання історичного клубу на тему: «Б. Хмельницький: полководець, політик, дипломат».  Засідання проходило у формі дебатів. Учні розглядали постать Б. Хмельницького з позитивних і негативних сторін, саме тому десятикласники  були поділені на дві команди – стверджуючу та заперечуючу. Кожна з них відстоювала свою сторону аргументації стосовно діяльності і характеру великого гетьмана. Такі форми роботи стимулюють  в учнів бажання отримувати нові знання. Під час таких занять школярі вчаться правильно ставити запитання, робити висновки, аргументувати факти. На проведеному семінарі діти показали високий рівень самопідготовки,  що є частиною програми Нової Української школи.Обновлен 10 апр 2018. Создан 09 апр 2018