«Життя іде і все без коректив»

 
 

«Життя іде і все без коректив»
6 листопада в 10-х  класах  НВК – ліцея пройшла година спілкування «Життя іде і все без коректив», яка була підготовлена бібліотекарем НВК Овсяніковою  Любов  Павлівною.

    Сучасне молоде покоління сьогодні  хоче бути успішним і шукає свій шлях до успіху. А чи існує формула успіху?

     Кожна людина в своєму житті проходить багато сходинок. Найбільш складна з них – це підлітковий вік, де людина допускає багато помилок. Цей вік – трамплін  до дорослого життя. І якщо на цьому трампліні не виправити  життєві помилки , то під час  «стрибка» у майбутнє можна «травмувати» своє подальше життя.

     А пора юності це той фундамент, на якому будується майбутнє людини, це крок у доросле життя. Доросла людина у відмінності від підлітка повинна вміти робити аналіз своїх дій, вчинків та робити висновки.

    -Як побудувати шлях до успіху? Як визначити лінію свого життя? Відповіді на ці запитання були знайдені під час спілкування.

      Діти дійшли до висновка ,що кожна людина творець своєї долі, а доля кожного залежить від нашої наполегливості, впевненості в своїх силах, вмінні спілкуватися. Це і є основна формула успіху сучасної людини. І для того, щоб досягти успіху у житті молодому поколінню треба багато працювати над собою, боротися з труднощами і кожного дня робити крок назустріч майбутньому.

 Создан 08 ноя 2018