Всеукраїнський біологічний форум "Дотик природи"

 

Всеукраїнський біологічний форум "Дотик природи"
Вітаємо з перемогою! 

   Головченко Катерина, учениця 10-Б класу Вилківського НВК «ЗЗСO І-ІІІ ступенів-ліцей» у складі делегації від Одеської області приймала участь у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» з 31.10.2018 р. по 02.11.2018 р. у м. Києві. 

   Програмою біологічного форуму передбачено захист науково-дослідницьких проектів з різних номінацій у формі стендового захисту. У біологічному форумі взяло участь близько 177 учасників: студенти та учні з 23 регіонів України.

     Катерина презентувала науково-дослідницький проект в номінації «Ботаніка» на тему «Дослідження сучасного стану водяного горіха плаваючого в екосистемах дельти Дунаю» (керівник Зеленченко Є.М.). Захист науково-дослідницького проекту був чітким і логічним, послідовним і грамотним. Учениця вільно володіла матеріалом, кваліфіковано вела дискусію.

На підставі рішення журі Всеукраїнського біологічного форуму Головченко Катерина посіла ІІ місце і нагороджена Дипломом  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

         Керівник роботи Зеленченко Є.М. нагороджена Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підготовку фіналістів та активну участь у Всеукраїнському форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2018».

Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради (Маляренко Т І.) складає подяку директору  НВК Соловйовій А.Г., учителю біології Зеленченко Є.М. та батькам за створення умов для навчання й розвитку обдарованої  дитини.

 

 

Обновлен 16 ноя 2018. Создан 08 ноя 2018