День народження школи

 

День народження школи
Нашей школе 47? –

Дата непростая!

Да не может того быть!

Школа - молодая!

Самым юным – всего шесть,

«Старикам» - шестнадцать

Кто из нас в летах таких

С возрастом считается ?!

Да какие тут года:

Школа – то не старится –

Почемучки – детвора

К науке приобщается.

Здесь научат нас дружить,

Настойчиво трудиться,

Добрым и умелым быть,

Творить и веселиться

Школу домом мы зовем ,

Потому что здесь живем.

 

Святкуємо День народження школи. 

   У День свого 47 – річчя школа була у святковім наряді: око радували різнобарвні веселі кульки; коридори змагалися у красі та креативності прикрас зроблених з серветок та серпантинових стрічок. На всіх уроках панував урочисто – святковий настрій.

   А на 6 і 7 уроках десятикласників запросили на святкування, яке пройшло весело, у невимушеному спілкуванні. Захід розпочався «Веселими стартами». Дві команди «Дружба» і «Туземці» змагалися у естафеті, стрибках, конкурсах з м’ячем. І було вже неважливо, хто переміг, тому що всі були раді разом провести час. Завершилась спортивна зустріч чаюванням зі смачним тортом. Ми пригощались і обговорювали різні теми, зокрема і про нашу школу (бо це був саме її день): як і коли наша школа була побудована, згадували її першого директора (нам про нього багато розповідали наші дідусі й бабусі, які теж закінчували нашу  школу), розмовляли про вчителів, які нас навчають. Розходились неохоче, але назавтра треба було підготувати уроки.

 

Клімова Ірина, 10-А клас

 

На 47 річницю дня народження  школи 11-ті класи організували чаювання. Зібравшись разом із класним керівником  та заваривши ароматного  чаю  діти розповідали про шкільне минуле своїх батьків, братів та сестер. Ласуючи принесеними цукерками, та солодощами, всі сміялися, згадуючи минуле. Деякі діти принесли віньєтки своїх рідних і розповідали цікаві історії із їхнього шкільного життя. Захід був організований 11-Б класом та їхнім класним керівником Силаріною Людмилою Іванівною, яка також розповідала про шкільне життя своїх дітей.

 

Овсяннікова Анастасія, учениця 11-Б класу

 
Обновлен 13 дек 2018. Создан 05 дек 2018