«Пожежна безпека в школі»

 

«Пожежна безпека в школі»
     Найважливішим у житті кожної людини є власне життя і здоров’я. Та, на жаль, в Україні, і в тому числі у нашому місті, збільшилися випадки, коли діти потрапляють у надзвичайні ситуації. В зимовий період частішають випадки побутових пожеж, в яких страждають як дорослі, так і діти. В цей час важливо попередити такі трагічні для населення ситуації. Наша школа-ліцей періодично проводить інструктажі та заходи з пожежної безпеки. В кінці листопада були проведені класні години за цією темою.

     В 10-х класах пройшла презентація теми «Пожежна безпека в школі» під час якої діти згадали причини виникнення пожеж в громадських приміщеннях, засоби гасіння, види вогнегасників, порядок дій під час виникнення пожежної ситуації. В практичній частині заходу були відпрацьовані основні алгоритми дій учнів під час пожежі в шкільних приміщеннях, правила евакуації та допомоги в таких ситуаціях.

     Закріплення знань та навичок пройшло у вигляді вікторини «Своя гра», яка містила запитання таких категорій: «Загадки та ребуси», «Стихія вогню в мистецтві», «Вогонь в літературі», «Вимоги пожежної безпеки», «Дії під час пожеж», «Загальні питання». Учні із задоволенням прийняли участь у цій вікторині, активно відповідали на запитання, навіть висували свої пропозиції щодо порятунку людей під час пожеж. Сподіваємось, що такі заходи сприятимуть збереженню життя і здоров’я дітей і дорослих .

     Класні керівники 10-х класів: Левченко Л.М., Московська М.К.Создан 09 дек 2018